הדפסת חולצות

 

עסקים בישראל ובכלל חייבים להשתמש בדרכים יצירתיות לקידום העסק ולחשוב מחוץ לקופסא. אחת האפשרויות החכמות וגם המשתלמות ביותר היא הדפסת חולצות ושיווק של העסק דרכם. בואו ננסה להבין איך קידום כזה עובד ונחלוק כמה טיפים מנצחים לעיצוב חולצה להדפסה.

כך תקדמו את העסק שלכם עם חולצות מודפסות

חולצה היא הרבה יותר מסתם פריט לבוש אם מתייחסים אליה כך והיא יכולה להוות שלט פרסומת נייד בקלות. אם מחלקים את החולצה לקהל הלקוחות שלנו, הם יישאו את השם והמסר שלנו באופן טבעי. אם העובדים שלנו ילבשו מדים אחידים, זה ישדר הרבה יותר רצינות ללקוחות ויאפשר לנו למתג את העסק ממש בקלות. הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לעצב את החולצה המושלמת לעסק.

טיפים לעיצוב חולצות מודפסות

 הלוגו הוא המסר: תנו לו מקום של כבוד מפני שהוא מייצג אתכם. אם יש לכם לוגו טוב, הופעה שלו על החולצות יעזרו להפוך את המותג שלכם לזכיר.

  • השתמשו בכוחם של הצבעים: אפור, לבן ושחור – כל אלו הם צבעים שכבודם במקומם מונח, אבל שימוש בצבעים יעזור להבליט את החולצה ובכך להפוך את המסר לבולט יותר (חשבו למשל על צבע המדים של עובדי איקאה או של עובדי תחנות הדלק).
  • הכניסו מסר ברור: אל תתביישו לשלב את המסר של העסק שלכם בצורה ברורה ופשוטה.
  • לכו על חולצה מבד איכותי: כדי שאנשים ימשיכו ללבוש אותה וכדאי שהחולצות המודפסות יראו טוב גם לאחר המון כביסות.

צעד משתלם ואפילו זול לשיווק יעיל

בסופו של דבר חשוב להבין כי הדפסת חולצות לעסק היא כלי שיווקי נהדר ואפילו משתלם למדי. תמורת סכום קטן אפשר להשיג פרסום וחשיפה נרחבים למדי.

 

מרחבי הרשת:

מטרנה מחברת בין אימהות בחופשת לידה

מטרנה – כתבה באתר דה מרקר