לרכוש ג'ינס ברשת מבלי ליפול ברשת

 

קונים ג'ינס ברשת על מנת לחסוך זמן וכסף? מצד אחד, זאת המגמה העולמית היום. מצד שני, רכישה ללא מחשבה או ללא ביצוע כמה בדיקות, עלולה להפוך את התהליך הזה לעניין זול שעולה ביוקר.

אתם לא חייבים לרכוש בחו"ל כדי לחסוך כסף. אפשר להשיג ג'ינסים איכותיים גם בארץ, כל מה שצריך לעשות הוא לא להיות אימפולסיביים, אלא לבדוק ולחשוב קצת לפני שרוכשים. להלן המלצה כיצד לרכוש נכון וגם לשמור על מכסני הג'ינס שלכם לאורך זמן.

יותר קרעים מבד – ג'ינס איכותי יכול לשמש אתכם למשך כמה שנים טובות. יחד עם זאת, זה לא אומר שאתם צריכים לרכוש ג'ינס ב 500 ₪. אפשר בחצי המחיר, ואפילו פחות, לרכוש ג'ינס שמחזיק מעמד זמן רב. ככל שיש בו פחות קרעים ככה הוא יחזיק מעמד זמן רב יותר. לכן תקפידו שהג'ינסים שלהם מכילים יותר בד מקרעים. פשוט תאזנו בין מראה אופנתי ופרוע ולבין הרצון שלכם לג'ינס שיחזיק מעמד זמן רב.

זהירות צבע טרי – כאשר אתם רוכשים ג'ינסים מסוימים, תבדקו את הפרטים על התווית שלהם, או יותר נכון את האותיות הקטנות. ישנם ג'ינסים שבכביסה הראשונה, או לאחר כמה כביסות, מתחילים להוריד צבע ולכן הגוון עלול להשתנות. זה מופיע לרוב על התווית. זה ימנע מכם מצב של "קניתי ג'ינס בגוון אפור עכבר ועכשיו זה בכלל בגוון אפור עיפרון".

ללא מייבש – גם אם לא כתוב על הג'ינס שאסור להכניס אותו למייבש, מומלץ להימנע אם אתם רוצים לשמור עלי המכנס. בגדים נשחקים מהר יותר כאשר הם עוברים דרך המייבש. בחלק מהמקרים, הג'ינסים מתכווצים. זה יכול לקרות במיוחד כאשר רוכשים ג'ינס שהוא לא מאף חברה מוכרת, או במילים אחרות – לא מותג.

ה 30 של סין הוא לא ה 30 של אירופה – באפליקציות הקניון מסין אפשר לקנות ג'ינס במחיר מצחיק. הבעיה היא שלא ניתן למדוד. רגילים להזמין ג'ינס במידה 30 מאתרים באירופה או לרכישה בארץ, כאשר מדובר בסין, כדאי לרכוש מידה או 2 יותר. מדוע? כי הסינים הם קטנים יותר והמידות שלהם עלולות להיות שונות. מה שאצלנו הוא מדיום עלול להיות סמול אצלם. קחו זאת בחשבון.

גזרות – יש גזרות שמתאימות יותר לקיץ ויש גזרות שמתאימות יותר לחורף. למשל סקיני גינס, כלומר מכנס שמאוד צמוד לרגל, פלחות מתאים לחורף אלא יותר לקיץ. מדוע? כי פרופורציונאלית מעיל וסקיני ג'ינס לא נראים טוב ביחד. חלק גוף עליון עבה וחלק גוף תחתון דק, לא מתאימים כל-כך האחד לשני פרופורציונאלית. זה גם עלול להגביל אתכם בלבישת סוודרים עברים. אם סריגים דקים זה יכול להשתלב נהדר אבל לא עם סוודרים עבים. את לפני שאתם עושים קניה לחורף – תחשבו על זה.

מרחבי הרשת:
אינטרנט מהיר בתשתית סיבים אופטיים
חבילות אינטרנט ביתי מהיר
חבילות שיחות לחו"ל
מגדיל טווח אינטרנט wifi וויפי
פתרונות אינטרנט מהיר – עם בזק בינלאומי
גיבוי בענן לעסקים
מכונת קפה מקצועית לעסקים
מכונת קפה מקצועית