רדיו באינטרנט

להאזין לתחנות מיוחדות שקיימות רק באינטרנט

 

כמה פעמים קרה לכם שאתם מדליקם את הרדיו בתקווה לשמוע את המוסיקה או התכנית שמעניינת אתכם אבל…. שומעים משהו אחר לגמרי, מישהו מבני המשפחה כבר דאג לשנות את הערוץ ואתם צריכים להתחיל לחפש בין כל המספרים אחר התוכנית המבוקשת.  AM או FM, אתם לא כל כך זוכרים ובינתיים בכלל רציתם להספיק לעשות דברים אחרים כשהרדיו מנגן ברקע, אין לכם זמן מיותר להקדיש לחיפושים.

היום בעידן של אינטרנט מהיר וטכנולוגיה המתקדמת, הרדיו הוא כבר כלי ישן, בשביל מה להתאמץ אם אפשר לגשת למחשב שממילא מחובר כל הזמן לאינטרנט ולשמוע רדיו מבלי להתאמץ ולחפש תחנות, אלא פשוט ללחוץ על העכבר והמוסיקה שאתם רוצים לשמוע תהיה לא רק זמינה אלא גם חלקה ונקייה,  ללא רעש סטטי משונה ומטריד.

מה שבטוח אף פעם לא יקפוץ לתוך המוסיקה הנעימה שלכם, ערוץ שונה לגמרי ויהרוס לכם דווקא בקטע הכי אהוב.

הרדיו באינטרנט מאפשר לנו לשמוע תחנות רדיו מכל העולם, החל מתחנות גדולות ומוכרות וכלה בתחנות קטנות –  אפשרויות הבחירה הם ללא גבול. הרדיו באינטרנט מאפשר לנו גם להאזין לתחנות מיוחדות שקיימות רק באינטרנט כגון מוסיקה אלטרנטיבית, שירי רוק, שירים עתיקים, אופרה, מוסיקה קלאסית, מוסיקת פופ ועוד אפשרויות רבות ובלתי מוגבלות.

האינטרנט בימינו כבר מזמן הפסיק לשמש רק את הגולשים המומחים, הוא נגיש ופשוט לתפעול לכל אחד, כל מה שצריך לעשות זה לכתוב את המילה “רדיו” במנוע החיפוש “גוגל” ומשם האפשרויות הן בלתי מוגבלות.

מעבר לערוצי הרדיו שמתמחים במוסיקה שונה על פי קטגוריות, יש גם אפשרות לשמוע תחנה ישראלית רגילה כמו גלגל”צ או 102,  כשאיכות השמיעה גבוהה הרבה יותר מאשר במכשיר הרדיו הרגיל.

הגיע הזמן לזרוק את מכשירי הרדיו הישנים לפח ולהתחבר לאינטרנט. חבל שהרדיו באינטרנט לא הגיע למקום שבו אנחנו זקוקים לו יותר מכל – המכוניות הפרטיות שלנו, כי אם זה היה קורה כבר לא היה צורך להתחיל לחפש תחנה סבירה, בזמן שאנחנו נמצאים בטיול בין ההרים שבצפון.

אנחנו דיי בטוחים שעם הקצב המטורף שבו טכנולוגיית האינטרנט מתפתחת גם לתופעה הזו יימצא פתרון בעתיד.

מרחבי הרשת:

מטרנה – ערוץ יוטיוב
מטרנה באתר ויקטורי
מטרנה להזמנה
מטרנה באתר זאפ מרקט