האינטרנט של בזק

אינטרנט

 

כשהכל כל כך זמין, התרגלנו לקבל הכל בזמן אמת ומהר הנה 4 סיבות למה אתם צריכים את האינטרנט של בזק, כזה שיספק לכם גלישה חלקה ומהירה ולא ייתן לכם את ההזדמנות להתעצבן על ההמתנה-

Wifi בכל מקום

אחד הדברים הבולטים ביותר כאשר חושבים על בזק, זה האינטרנט של בזק והיכולת שלו להגיע לכל מקום בבית. אינטרנט בזק מופק על ידי נתב חדיש מבית בזק ומגיע עד לחלקים הכי קשים של הבית. בין אם מדובר במרתף, במקלט או באזור של הבית שאין בו קליטה. רשת האינטרנט של בזק מספיק חזקה ומתעלה על הקשיים הניצבים בבית. בין אם מדובר בקיר גבס או בטון.

אפליקציית בזק

יתרון מובהק של בזק הוא הרעיון ליצור אפליקציה אשר תהווה גורם מקשר בין הלקוחות ובזק. האפליקציה נותנת לכם, הלקוחות, להתנהל בחשבונכם בצורה חופשית יותר, לבדוק את המהירות של אינטרנט בזק אצלכם בבית, לבדוק את האיכות, להיכנס אל הגדרת הרשת שלכם ולחסום מספרים שאתם לא מעוניינים שיגלשו על חשבונכם, הדבר מועיל גם בקרב הורים לילדים שלא מעוניינים בגלישה מתמדת של הילדים.

מחלקת הסייבר של בזק

בזק, המעוניינת לספק לכם את האינטרנט הטוב והאיכותי ביותר, הייתה חייבת לחשוב על דרך להגן עליכם מפני פרצות הנמצאות ברחבי האינטרנט. בין אם אלה גונבי זהות המעוניינים לגנוב מכם את הפרטים האישיים שלכם דרך האינטרנט ובין אם להגן על כלל המכשירים הקיימים בביתכם מפני וירוסים כאלה ואחרים. לאינטרנט בזק יש את חומת ההגנה שלה והיא למעשה מגנה על האינטרנט שלכם. כמו כן, הגנת הסייבר מאפשרת בקרת הורים ונותנת להורים לתחום את גלישת הילדים שלהם.

אפשרות הבית החכם

אם אינטרנט בזק לא שכנע אתכם עד כה, הוא ללא ספק יפתיע אתכם עכשיו. יישור הקו אשר בזק עושה עם הקידמה הוליד את אפשרות הבית החכם הבא שלכם. כי אם כבר אינטרנט שולט ברוב הדברים איתם אנחנו מתעסקים אז למה שלא ישלוט גם בבית שלכם? בעזרת הבית החכם תוכלו לשלוט על כל מכשיר אלקטרוני הקיים בביתכם, הן מתוך הבית והן מחוצה לו. כך, אם שכחתם לכבות את דוד המים, לחיצה אחת באפליקציה תעשה עבורכם את העבודה.

בזק עובדת קשה מדי יום כדי לספק את האינטרנט האיכותי ביותר הקיים כיום. אך מעבר לאינטרנט היא חושבת בראש ובראשונה על הצרכנים והקהלים השונים המשתמשים באינטרנט. איך אתם מעדיפים את האינטרנט שלכם, איזה שירות הייתם רוצים לקבל וכמה עצמאיים אתם מעוניינים להיות אל מול בזק.

עוד משהו שיעניין אותך:

שי פניני – משרד עורכי דין

לשכת עורכי הדין – אתר האינטרנט של הלשכה

עו”ד שי פניני – משרד עורכי דין בחיפה

שי פניני באתר עו”ד ציון אמיר