5 טיפים איך לבחור את החצאית המושלמת עבורך

 

הקיץ מגיע וזה הזמן המושלם לחצאיות – פריט לבוש שמתאים בכל מאורע כמעט. הן מתאימות ליציאות יומיומיות מהבית לסידורים, מושלמות ליום עבודה שגרתי ויתאימו גם באירועים חגיגיים יותר ויציאות לבילויים. כמובן שחשוב להתאים כל חצאית לאירוע ולשאר פריטי הלבוש ובדיוק בגלל זה ריכזנו חמישה טיפים חשובים שיעזרו לך לבחור את החצאית המושלמת.

מבנה גוף

הקו המנחה הראשון הוא מבנה הגוף של כל אישה. חמוקיים עגלגלות בצורת אגס? אגן מוארך יחסית? יש כל מיני גזרות של חצאיות וכל גזרה תתאים לסגנון אחר. נסי להבין מה הגזרה שלך ובהתאם בחרי את החצאית שלך. חצאיות בגזרת A למשל, תתאמנה למשל למי שיש לה מותניים צרות ואגן רחב, בעוד חצאיות ארוכות עשויות להתאים יותר למי שבעלות רגליים ארוכות ואלו רק 2 כמובן ממגוון סגנונות החצאיות שקיימות בחנויות השונות.

מה חושפים ומה מראים?

היתרון של חצאיות זה שניתן לחשוף ולהדגיש או להסתיר איברים שונים. עם חצאית מיני ניתן להראות את הרגליים ועם חצאיות צמודות למשל אפשר להדגיש את המותניים ואת הישבן. בחרי גזרה לפי המראה שאת מעוניינת להשיג.

בחירת הצבע

חצאית יכולה להיות ההיי-לייט של המראה שלך, אך גם יכולה להדגיש פריטי לבוש אחרים. אם את הולכת על חולצה צבעונית עם דוגמאות בולטות, הקפידי ללכת על חצאית בצבע אחיד ועדין. אם את הולכת עם חולצה או גופיה פשוטה, אפשר ללכת על חצאית צבעונית.

בד

חצאית זה בעיקרון בגד נוח ונעים, אבל חשוב לבחור בד מתאים לעונה. ג׳ינסים ובדים עבים וכבדים יתאימו יותר בחורף (ואז גם שווה ללכת על חצאית ארוכה יותר יחסית) ובעונת הקיץ כדאי ללכת על בדים דקים וקלילים.

למדוד, למדוד, למדוד

כדי ללכת על בטוח, אנו ממליצים תמיד למדוד את החצאית ולראות איך היא יושבת עלייך. בסופו של דבר הדרך הטובה ביותר לבחור היא להרגיש את הבגד עלייך ולתת לאינטואיציה לעשות את שלה.

 

בהצלחה!