מטרנה מצווה

 

“מטרנה מצווה” חוזרת ומזמינה את הציבור להצטרף למען המשפחות הנזקקות בישראל, בשנה ה-23 ברציפות. זהו מיזם שנערך בשיתוף עם ארגון “חסדי נעמי”, ומטרתו לאסוף כפיות, תחליפי חלב ואריזות דייסות מטרנה למען הנזקקים.

מטרנה, החברה המובילה בתחום תזונת התינוקות בישראל, פועלת עם העמותה לתמוך במשפחות שנמצאות במצב כלכלי קשה, ואין להם את האמצעים לרכוש מזון לילדיהם, במיוחד מזון לתינוקות.
המיזם מתחיל באיסוף כפיות תחליפי חלב של מטרנה או אריזות של דייסות מטרנה. הציבור מתבקש להביא את הפריטים שנאספו לניידות או תיבות “חסדי נעמי”, או לשלוח אותם למשרד הראשי של הארגון ברחוב בר יוחאי 10 בני ברק.

בנוסף, ניידת מטרנה תסייר ברחבי הארץ כדי להקל על הצרכנים להעביר את הכפיות והאריזות. בתמורה לכל כפית או אריזה שתיאסף, מטרנה תתרום תחליפי חלב לנזקקים.

יו”ר חסדי נעמי, הרב יוסף כהן, הוסיף כי הניידת מיועדת לעודד את הציבור להמשיך ולאסוף כפיות ואריזות, ובכך להגדיל את התרומה לנזקקים. כמו כן, ניתן להניח את הפריטים בביתני האיסוף של “חסדי נעמי”.
המיזם מצליח לשלב את הציבור במאמץ לעזור למשפחות הנזקקות, וככל שייאספו יותר כפיות ואריזות, כך מטרנה תתרום יותר מוצרים. זהו דרך פשוטה ויעילה לתמוך באלו שזקוקים לעזרה.
לפרטים נוספים ולתמיכה בפרויקט, ניתן ליצור קשר עם המשרד הראשי של חסדי נעמי במספר 03-677-7777.
“מטרנה מצווה” היא הזדמנות ייחודית להשתתף במעשה חסד ולספק עזרה למשפחות שזקוקות לה מאוד. הצטרפותכם תאפשר למשפחות אלו לקבל את מזון התינוקות שלו הן זקוקות.

 

מרחבי הרשת:

מטרנה – באתר אוסם

גלקסי s24 – להזמנה באתר פלאפון

גלקסי s24 אולטרה – מהסדרה החדשה של סמסונג

Post Tagged with ,